EshopVyzkoušejte náš eshop
Slovenské zastoupeníSlovenské zastoupení
info@a1t.cz +420 773 456 044

Aktuality

10.4.-11.4

„Artróza a její léčba“, „Rýma - příčiny, léčba, komplikace a prevence“, „Suplementace hořčíkem a vitaminy skupiny B“ - to jsou jen některé z odborných přednášek, které náš tým vyslechl na 41. kongresu Healthcomm, tentokrát ve Zlíně-Otrokovicích. Již téměř tradičním průvodcem páteční části kongresového víkendu, byl populární Vojtěch Bernatský..

20.3.-21.3

Již 40. kongres Healthcomm, tento krát v Ostravě přinesl opět řadu zajímavých přednášek, produktových sdělení, součástí byla samozřejmě i zábavná část, jak se již na těchto akcích stalo zvykem.

26.3.2015

Setkání spojené se školením nových produktů, které proběhlo v termínu 26.3.-27.3. v Terchové, se neslo v přátelském duchu a jistě znamená počátek dalších setkání obou týmů..

27.2.2015

Další z řady kongresů s velkým množstvím zajímavých přednášek ("Nejčastější zažívací potíže kojenců", "Artróza a její léčba", "Ústní hygiena a její vliv nejen na orální zdraví" a řada dalších..). Celá akce poběhla v příjemném prostředí hotelu Černigov a součástí byla již tradičně ochutnávka vín a další doprovodný program.

21.11.2014

Celá řada odborných a produktových přednášek, které se náš tým opět aktivně účastnil.. Pátečním kongresovým dnem provázel moderátor Vojtěch Bernatský, který výrazným dílem přispěl k velmi pozitivní atmosféře celé akce. Pozorně jsme naslouchali příspěvkům všech vystupujících společností, jež se ukázaly velmi zajímavé a svým obsahem přínosné pro práci celého našeho týmu.

4.4.2014

Seminář o účasti cca 160 magister a laborantek v Hradci Králové byl opět velmi povedený s velmi dobrou účastí. V naší galerii jen pár fotografií z našeho stánku. Příště jedeme zase...

1.4.2014

Na poradě s OZ jsme prošli nové možnosti aktivní a úspěšné obchodní prezentace. Prosadit se s aktivní objednávkou na lékárně je stále těžší a je potřeba se na to lépe a lépe připravovat. Proběhlo rovněž opakované školení produktových znalostí.

20.3.2014

Dle celkových propočtů využitím outsourcingu získává náš partner možnost uspořit výrazné finanční prostředky, popř. uvolnit prostor svému týmu obchodních reprezentantů na jiné projekty a produkty.

14.3.2014

Opět jsme byli aktivními účastníky tohoto semináře. Vystavení a prezentace produktů našich partnerů byla pro laborantky zajímavá a pro naše partnery určitě aktivním přínosem. Outsourcing přináší i výhody účastí našich partnerů na těchto seminářích za zvýhodněných podmínek.

30.2.2014

V pátek 30.2. 2014 jsme se zúčastnili semináře HealthComm v Brně. Aktivně se tohoto dvoudenního semináře zúčastnilo asi 180 laborantek a magister. Foto lze shlédnout na www.healthcomm.cz nebo v naší fotogalerii.

6.3.2014

Dnes absolvoval celý tým poradu a v rámci porady školení prodejních dovedností. Chceme dbát na to, aby celý tým byl řádně proškolován v prodejních dovednostech.

4.2.2014

Tento měsíc dosáhl náš tým jedinečných výsledků naskladnění úplné novinky našeho klienta do lékáren novou metodikou našeho prodejního týmu

4.2.2014

Obchodní zástupci procházejí pravidelným školením veškerých dovedností s cílem v plné míře uspokojovat potřeby a požadavky našich partnerů