EshopVyzkoušejte náš eshop
Slovenské zastoupeníSlovenské zastoupení
info@a1t.cz +420 773 456 044

Outsourcing

Outsourcingem získává náš partner kvalifikované a profesionálně vyškolené obchodní reprezentanty, kteří jej  na trhu efektivně zastupují a významným způsobem šetří jeho čas a náklady.

Všichni obchodní reprezentanti našeho týmu se dlouhodobě pohybují v oblasti problematiky farmaceutických produktů a mají nemalé zkušenosti s jejich komplexní podporou a prodejem na tomto specifickém a náročném trhu. Obchodní reprezentanti procházejí pravidelným školením veškerých obchodních a prodejních dovedností s cílem v plné míře a naprosto profesionálním způsobem uspokojovat potřeby a požadavky našich partnerů.

Náš obchodní tým nabízí odbornost, kvalitu, vstřícné jednání a co nejrychlejší efekt naší činnosti na obchodních výsledcích partnerů.

Transferové objednávky farmaceutických produktů vytvořené naším obchodním týmem jsou zpracovány asistentem obchodního týmu a následně vykryty přes požadovaného distributora. Spolupracujeme samozřejmě se všemi distributory v České republice. 

• PHOENIX lékárenský velkoobchod, a.s. 
• Alliance Healthcare s.r.o. 
• Via Pharma s.r.o.
• Pharmos, a.s.

Prodej do lékáren

Máme bohaté zkušenosti s přímým prodejem produktových řad a jednotlivých farmaceutických produktů do veškerých lékáren, včetně lékárenských řetězců. Ve spojení s účinnou prezentací produktů se nám navzdory velice nasycenému farmaceutickému trhu daří přesvědčovat cílové skupiny o jedinečnosti a kvalitě námi nabízených produktů v jednotlivých lékárnách a tyto produkty našich partnerů také prodat. S touto aktivitou souvisí i zavádění a zkušební prodej novinek našich smluvních partnerů do lékáren k čemuž je obchodní tým naší společnosti vyškolen a má v této oblasti na lékárnách nemalé úspěchy.

Marketing v lékárnách

Prezentaci našich partnerů věnujeme maximální pozornost, neboť si plně uvědomujeme, že právě marketing je zásadním nástrojem, s jehož pomocí dokážeme motivovat cílové skupiny k nákupu námi nabízeného zboží. Nedílnou součástí naší činnosti je pravidelný rozvoz reklamních letáků, merchandising veškerých produktů, včasné řešení případných reklamací, apod..

Zajistíme na lékárnách promo akce k vašim produktům. Aktivní nabídka promotérek zvyšuje prodej na lékárnách a povědomost o vašich produktech.

Široký distribuční záběr našich obchodních zástupců vám denně  zaručuje návštěvu velkého počtu lékáren, kde vás budeme zastupovat k vaší plné spokojenosti. Jsme samozřejmě schopni nabídnout přípravu a zajištění PR článků, návrh a tisk marketingových materiálů, realizaci TV spotů za velmi zajímavé ceny a v neposlední řadě také realizaci rozhlasových kampaní na Vaše produkty.

Neřešte marketing svépomocí, svěřte ho týmu odborníků - ušetříte a posuneme vás opět o kousek dál..