EshopVyzkoušejte náš eshop
Slovenské zastoupeníSlovenské zastoupení
info@a1t.cz +420 773 456 044

O nás

A1 team CZ je seriozní, perspektivní a neustále se rozvíjející společnost, která se specializuje na komplexní podporu nabídky produktových řad a upevňování pozic firem, které zastupujeme na velmi náročném farmaceutickém trhu.

Podporu našim partnerům nabízíme prostřednictvím našich obchodních reprezentantů, kteří mají v oblasti outsourcingu do lékáren dlouhodobé zkušenosti, profesionální přístup a v neposlední řadě i nezbytné úspěchy při prodeji i marketingu farmaceutických produktů. Jednotliví obchodní reprezentanti jsou v každodenním kontaktu s regionálním manažerem a současně s manažerem pečujícím o lékárenské distributory a lékárenské řetězce.

A1 team CZ svým partnerům nabízí outsourcing do lékáren a co nejefektivnější podporu veškerých obchodních a marketingových aktivit na trhu nejen v České republice, ale i na Slovensku, kde působíme pod názvem Alfa Medical Team. V krátké budoucnosti plánujeme začít s činností na farmaceutickém trhu a s kompletním outsourcingem do lékáren i v Polsku.

Jme schopni efektivně zajišťovat přímý prodej farmaceutických produktů do lékáren. Mimořádnou pozornost věnujeme individuálnímu přístupu k našim obchodním partnerům. Nastavení podmínek vzájemné spolupráce je vždy utvářeno na míru partnera a musí být dobrým základem vedoucím k oboustranné spokojenosti.

Klademe velký důraz na profesionalitu našich obchodních zástupců. Spolupracujeme se společností Health communication s.r.o. www.healthcomm.cz a svým stálým partnerům jsme schopni v rámci farmaceutických kongresů Healthcomm nabídnout různé slevy při odborných přednáškách a expozicích.

Využijte našeho know-how a přeneste na nás zodpovědnost za vaše obchodní aktivity na farmaceutickém trhu - ušetříte svůj čas a náklady.

Neváhejte nás kontaktovat a přesvědčte se o naší činnosti a službách, které nabízíme. Kvalitní outsourcing do lékáren to je práce naší outsorcingové společnosti pro Vás.